Restaurace Goldie

Restaurace Goldie v hotelu Nautilus si v průběhu let vybudovala reputaci jedné z nejlépe hodnocených a vyhledávaných restaurací v jižních čechách.
 
Nachází se v přízemí hotelu Nautilus a specializuje se na českou i mezinárodní kuchyni, podávanou v moderním a odlehčeném stylu, využívající regionálních a vždy čerstvých surovin. S vysokými stropy, velkými zrcadly a působivou výzdobou od místních řemeslníků a známých českých umělců, včetně Olbrama Zoubka, nabízí restaurace jedinečný výhled na Žižkovo náměstí a jeho historické budovy.
 

Během letních měsíců můžete také posedět na malé terase, kde se mísí fascinující atmosféra historického centra s lahodnými chutěmi Goldie.

Polední menu

Jídelní lístek Vinný lístek


Otevírací doba restaurace Goldie:

Pondělí - Čtvrtek  |  7:00 - 22:00
Pátek  |  7:00 - 23:00
Sobota  |  8:00 - 23:00
Neděle  |  8:00 - 22:00

Rezervace: 380 900 901 | info@hotelnautilus.cz    
 
Nejste hosty hotelu Nautilus? A la carte/bufetová snídaně včetně sklenky prosecca za 290 Kč k dispozici každý den.

Vážení hosté a milí přátelé,

je mi potěšením vás opět přivítat v naší restauraci Goldie, zvláště v této nejkrásnější části roku - jarním a letním období. Období, kdy příroda ožívá, rozkvétá a nabízí svou hojnost.
 
V našem novém jídelním lístku jsme se rozhodli přinést do popředí zapomenuté suroviny a postupy, které obvykle nezískávají tolik pozornosti. Můžete se těšit na vzácnosti jako jeseter, rybí garum čI šnečí maso, suroviny zpracované fermentací, nakládáním čI stařením. Věříme, že tyto opomíjené postupy posunou váš zážitek zase o trochu dál. 
 
S nadsázkou si troufám říci, že kuchař je jakýmsi umělcem gastronomické scény a vy jste kurátořI naší kulinařské výstavy. Zpětná vazba je pro nás nepostradatelná a těšíme se na vaše reakce na naše novinky. Na závěr mi dovolte citát:

„ZE VŠECH LÁSEK NEJUPŘÍMNĚJŠÍ JE LÁSKA K JÍDLU.” - GEORGE BERNARD SHAW

Děkujeme vám za podporu a zájem o gastronomii. Doufáme, že si u nás užijete nezapomenutelný zážitek plný chutí, vůní a inspirace.
 
S úctou,
Martin Košťál a tým Goldie
 

Made with by Bookassist